Пн - Пт Сб - Нд
10 - 18 Вихідний
0

Унітази Ravak (Равак)

X01516
Немає в наявності

Компанія Ravak як виробник якісних унітазів відома у всьому світі. Її продукцію встановлюють у будинках, квартирах, а також офісах, готелях та ресторанах. Це є невід'ємною частиною сучасного ринку сантехніки. Замовити унітаз Ravak можна і в Україні на сайті Robins. Ми пропонуємо лише якісну продукцію.

Підвісний унітаз Ravak – лідер ринку

У пошуках унітазу ми намагаємось підібрати максимально практичний варіант. Щоб у вбиральні все було зручно облаштовано і завжди виглядало естетично. Для цього в асортименті бренду є різні моделі. Особливою популярністю користуються навісні вироби. Вони відрізняються кількома перевагами:

  • компактністю;
  • Лаконічним універсальним дизайном;
  • Повноцінною комплектацією для зручного встановлення;
  • Функціональністю.

З такими конструкціями ви не тільки заощаджуєте простір, але й забезпечуєте в санвузлі максимально гігієнічні умови. Бруд не скупчуватиметься за виробом і мити підлогу буде набагато легше. Характерною рисою моделей, які пропонує Чехія, є розумна вартість. Усі колекції, навіть недорогі, виготовляються із високоякісної сировини за точною технологією. Ідеальний випал та вдало розроблений дизайн дозволяють пропонувати споживачам високоякісні та довговічні конструкції. А доступність із фінансової точки зору роблять цю продукцію найпопулярнішою на вітчизняному ринку.

Чеський унітаз Ravak: вдале рішення для будь-якого приміщення

Купити унітаз "Равак" в інтернет-магазині Robins – це зробити вибір на користь доступної якості. Компанія робить головну ставку на практичність виробів, тому всі, хто встановив моделі торгової марки, залишилися повністю задоволені своїм придбанням. Конструкції чудово виглядають і відрізняються довговічністю. Завдяки розумним технологічним рішенням, чеський унітаз Ravak ощадливо витрачає воду і не накопичує бруд. З такими конструкціями ви відчуватимете комфорт протягом багатьох років, а прибирання в санвузлі ніколи не викликатиме проблем.

За такої кількості "плюсів" не можуть не тішити ціни на унітази "Равак" у Києві. Вам не потрібно віддавати всі свої заощадження, щоб вдало закінчити ремонт у вбиральні. Компанія робить все для того, щоб споживач залишався задоволеним своїм вибором та рекомендував колекції своїм друзям. Позитивні відгуки людей – запорука чудової репутації, а у бренду вона на найвищому рівні.