Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Лічильники води

Товари з 1 по 24 (из 25)

Інтернет магазин лічильників води Robins

На сьогоднішній день дуже актуальні лічильники води в Києві для багатьох мешканців багатоквартирних та приватних будинків. У нинішніх умовах постійного зростання тарифів на комунальні послуги встановлення такого обладнання дозволяє контролювати витрати холодної та гарячої води в будинку чи квартирі.

Чи окупляться витрати?

Вартість водяного лічильника в Україні є досить невеликою. До того ж, витрати на встановлення та купівлю окупляться з лишком за рахунок значного скорочення витрат на оплату комунальних витрат. А якщо зважити на той факт, що насправді на оплату водопостачання мешканці витрачають у рази більше, ніж використовують насправді, то такий прилад допоможе зберегти і воду, і гроші.

Чому варто купити лічильник води?

Все ще сумніваєтеся у доцільності покупки? Тоді варто звернути увагу на таке:

 • Купуючи цей пристрій Ви можете не хвилюватися, що доведеться оплачувати протікання старих труб.
 • Схема розрахунку витрати води комунальними службами зазвичай здійснюється таким чином: у будинку встановлено загальний лічильник, а обсяг води, що споживається, просто ділиться між зареєстрованими в ньому мешканцями.

Зручно та вигідно купувати в магазині Robins

В інтернет-магазині Robins здійснюється продаж якісних приладів для контролю витрат гарячої та холодної води. В асортименті представлені моделі з різним діаметром підключення (від 15 до 300), номінальною витратою води.

Чому варто купувати у нас?

 • Великий вибір продукції від провідних виробників.
 • Широкий ціновий діапазон.
 • Швидка доставка по всій Україні.
 • Зручний спосіб оплати.
 • Економія часу та сил. Зробити замовлення можна на сайті або за телефоном.

Різновиди та ціна на лічильники води

Залежно від типу водомір може бути наступного типу:

 • Одноструменевий підраховує кількість обертань крильчатки під впливом напору. Кількість обертів крильчатки пропорційно обсягу води, що проходить. Крильчатка розташована всередині камери вимірювальної, яка знаходиться в корпусі пристрою.
 • Багатоструменевий також працює за принципом вимірювання кількості обертів крильчатки. Однак напір, який надходить у камеру, поділяється на пару потоків перед попаданням на лопаті крильчатки.
 • Турбінний працює за принципом вимірювання кількості обертань турбіни – багатозахідний гвинт.

У свою чергу турбінні моделі бувають двох типів:

 • Мокрохідні. Турбіна таких приладів розміщується у самій воді.
 • Сухохідні. Турбінка розташована у замкнутому просторі.

Принципова відмінність турбінних і крильчатих моделей в тому, що вісь турбінки обертається паралельно руху води, а в крильчастій лопаті вертикально. Ціновий діапазон приладів контролю за витратою гідроресурсів варіюється в залежності від його типу і класу точності. Чим точніше показання дає прилад, тим вища його вартість.

Три класи точності вимірювань лічильників

Залежно від класу точності існує поділ на:

 • Клас А – водяний лічильник, який монтується горизонтально.
 • Клас В — моделі, що монтуються вертикально.
 • Клас С – має таку ж точність підрахунку як і моделі класу, але можуть встановлюватися вертикально.

Більшість моделей контролю холодної води ставляться до класу точності У. Однак горизонтальна установка часто буває проблематичною, оскільки цього необхідні додаткові сантехнічні роботи.

Часто трапляється так, що моделі класу А не дають точних вимірів. А якщо модель класу В не можна встановити без зайвого клопоту, то оптимальним варіантом буде лічильник води класу С, який можна монтувати вертикально.

Якщо Ви хочете заощадити воду та гроші на оплату комунальних платежів, то варто задуматися над покупкою такого приладу. Виникли складнощі з вибором? Наші менеджери допоможуть зорієнтуватися та знайти оптимальне рішення!