Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Клінкерна плитка для фасаду

Товари з 1 по 24 (из 144)

Клінкерна плитка у Києві користується широким попитом досить давно. Успіх матеріалу обумовлений прекрасним зовнішнім виглядом та відмінними характеристиками. Для того, щоб вирішити для себе, чи потрібна вам така плитка чи ні, потрібно познайомитися з її характеристиками та призначенням.

Фасадна клінкерна плитка – це різновид керамічної плитки, який обпалюється лише один раз. Виготовляється вона з певних видів глини, до якої додають флюси та барвники. Форму плитці надають методом пресування чи екструдування. Останній метод використовується частіше, оскільки дозволяє досягти кращих результатів із меншими витратами ресурсів. Готові заготівлі, отримані тим чи іншим способом, випалюють. Операція випалу проводиться у спеціальній тунельній печі за нормальної температури 1200 0С. У процесі термообробки плитка набуває гладкості, твердості та міцності. Методом екструзії можна отримати плитку складної форми, чого практично неможливо досягти при пресуванні.

Переваги та недоліки клінкерної плитки

Клінкерна плитка для фасаду спочатку з'явилася у Голландії. Технологія її виробництва поступово поширилася у Європі, після потрапила до Америки. Тривалий період часу плитка виготовлялася тільки із сланцевих глин, що видобуваються на території Німеччини, завдяки яким вона набула такої важливої якості, як морозостійкість.

Серед основних переваг, які має фасадна клінкерна плитка, варто виділити такі:

  • висока міцність, яка призводить до тривалого терміну служби
  • стійкість до стирання, а також до впливу світла та бактерій
  • стійкість до впливу ультрафіолету та хімічних реагентів
  • поглинання вологи
  • простота очищення.

Плитка даного типу проста в укладанні, майстри стверджують, що вона дуже зручна у роботі. До недоліків можна віднести крихкість, яка властива всім керамічним виробам, та вартість. Ціна клінкерної плитки значно вища, ніж звичайна.

Різновиди клінкерної плитки

Клінкерна плитка в Україні буває кількох видів:

  • технічний клінкер – використовується як покриття для тротуарів та доріжок, а також може бути підлоговим покриттям у громадських будівлях;
  • водостійкий клінкер – застосовується в зонах з підвищеною вологістю та гідротехнічних спорудах;
  • облицювальна плитка – застосовується для обробки стін, сходів і підлог будівель;
  • спеціальні деталі – вироби, що мають складну архітектурну форму.

Купити клінкерну плитку, якою можна вимостити доріжку або двір, варто в тому випадку, якщо ви плануєте створити практичний та красивий дизайн. За допомогою клінкерної бруківки у європейських містах створюють цілі вулиці. Навіть за десять років таке покриття не втрачає своєї привабливості. Багата кольорова гама дозволяє створювати цілі орнаменти на тротуарах та пішохідних доріжках. За потреби можна придбати клінкерну бруківку квадратної форми і укладати її як мозаїку.

Клінкерна плитка може використовуватися на будь-якому фасаді, який ви могли захотіти обкласти цеглою. Вона виглядатиме дуже красиво, прослужить довго. Що стосується кольорової гами, про і в цьому випадку ми надамо вам багатий вибір: від ніжного бежевого до ідеально чорного. Доступні різні текстури та навіть переходи фарб.

При оформленні підлоги та сходів у заміських будинках, а також при облицюванні басейнів часто використовується клінкерна плитка. Вона надасть приголомшливий зовнішній вигляд будь-якому елементу інтер'єру та екстер'єру будівлі.