Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Басейни та обладнання для басейнів

Існує велика кількість різновидів басейнів. Спеціалісти використовують кілька варіантів класифікації басейнів. Наш Інтернет магазин басейнів пропонує вашій увазі вироби для індивідуального використання. За типом конструкції їх можна поділити на:

  • збірні
  • стаціонарні.

Також існує розподіл за типом циркуляції води на скіммерні та переливні. Розглянемо докладно всі відмінності, якими можна визначити тип басейну.

Різновиди приватних басейнів

Отже, якщо ви вирішили купити басейн, то він буде призначений для індивідуального або сімейного використання. Якщо у вас є власна земельна ділянка, на якій ви будуєте або вже збудували свій будинок, то можна облаштувати поряд з нею стаціонарний басейн. Він може бути практично будь-яких розмірів та форми, для оформлення можна використовувати будь-які спеціалізовані матеріали – тут все залежить від фінансових можливостей замовника. При достатньо глибині ви зможете повноцінно займатися плаванням і навіть пірнати з вежі. Звісно, будівництво приватного стаціонарного басейну – це захід із великими фінансовими витратами.

Збірні басейни відрізняються від стаціонарних як формою, так і розмірами. Найчастіше вони круглі чи овальні, з голубиною близько 1,2 – 1,5 метрів. Якщо ви хочете купити басейн для дітей, то він повинен бути ще менш глибоким. Найчастіше збірно-розбірні басейни виготовляють із тонких сталевих листів, покритих спеціальною фарбою та лаком. Усередині такі басейни покривають плівкою ПВХ, яка стійка до дії ультрафіолету.

Басейн із завжди собою

У нас у країні великою популярністю користуються два інші види збірно-розбірних басейнів:

  • надувні
  • каркасні.

Ціна басейну, який можна надути, порівняно невисока, його може купити будь-яка родина. Накачали, заповнили водою та отримуєте задоволення.

Каркасний басейн коштує дорожче, але при цьому він стійкіший і для очищення його не потрібно здувати. На встановлений каркас кріпиться м'яка чаша басейну, після чого наповнюється водою. Якщо надувний варіант можна перевозити із собою, то каркасний зазвичай встановлюється одному місці на тривалий термін.

Продаж басейнів в Україні, що належать до категорії СПА, з кожним днем набирає обертів. Це обладнання використовується не для плавання, а для відпочинку та розслаблення. Ви отримуєте чудовий гідромасаж теплими струменями води, які стимулюють кровообіг, розслаблюють м'язи та діють заспокійливо на нервову систему. Ціна басейну такого типу досить велика, але користь від нього ще більша. Він замінить вам і особистого масажиста, і всілякі фізіотерапевтичні процедури.

Що стосується циркуляції води, то, як було сказано вище, існують:

  • скіммерні басейни – вода забирається через спеціальні вікна в трубу, якою йде в систему очищення, де проводиться її дезінфекція та підігрів
  • переливні басейни – надлишок води виливається через спеціальні отвори в бак, звідки йде у фільтр.

При підборі обладнання для басейнів необхідно враховувати частоту їх використання, а також кількість осіб, які можуть одночасно їх відвідувати. Ці дані допоможуть вибрати потрібну систему фільтрації та інші аксесуари.