Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Світильники для ванної кімнати

Система освітлення є невід'ємною частиною інтер'єру ванної кімнати. У вітальні та інших приміщеннях квартири основним джерелом світла найчастіше виступає люстра. Що стосується ванної кімнати, то тут прийнято використовувати спеціальні світильники для ванної кімнати. Прилади освітлення даного типу можуть відрізнятися як по конструкції, так і по дизайну. У нас ви можете придбати як найпоширеніші та найзвичніші світильник для ванн, так і ексклюзивні моделі.

Різновиди світильників для ванних кімнат

Найчастіше світильник для ванних кімнат класифікують за місцем їхнього розміщення. Таким чином, виділяють:

  • стельові
  • точкові
  • настінні
  • для дзеркал.

Щоб зробити грамотний вибір, необхідно розуміти всі переваги кожного виду.

Світильники для стель можна монтувати практично на будь-який тип стелі, хоча пластикові панелі можуть перегріватися при використанні ламп розжарювання. Один стельовий світильник може висвітлити всю ванну кімнату, але при цьому не створить зонального підсвічування. Отже, в кутах приміщення буде темно, а біля дзеркала не можна буде розглянути деталі обличчя.

Точкові світильники мають лаконічний дизайн та хорошу світловіддачу. Їх можна розмістити у будь-якій точці ванної кімнати, виділили певну зону. Але їх потрібно кудись вбудовувати: у меблі, панелі стелі чи стін. При використанні натяжної стелі доведеться використовувати дорогі світлодіодні лампи, щоб не перегрівати конструкцію.

Настінні світильники для ванної кімнати дуже нагадують бра, які часто використовуються для створення інтимної обстановки у вітальні. З їх допомогою можна організувати зональність, при цьому вони монтуються прямо на стіну. Якщо точкові або стельові світильник є в першу чергу освітлювальними приладами, то в настінних моделях часто на чільне місце ставиться дизайн. Завдяки їх наявності інтер'єр ванної буде виразнішим: це приміщення буде більше схоже на звичайну кімнату, ніж на ванну. Якщо ви захочете посилити це враження, то вам знадобляться цікаві меблі.

Ми рекомендуємо купити світильник у ванній кімнаті, який буде розміщений над дзеркалом. Тут чоловіки голяться, а жінки часто наносять макіяж, тому хороше підсвічування не завадить. Даний тип світильників виглядає дуже лаконічно, але при цьому чудово виконує свої функції.