Ми звикли, що пісуари у Києві зустрічаються лише у громадських туалетах, а також в офісних будівлях та підприємствах громадського харчування. Насправді у всьому світі вони широко використовуються у приватних будинках та квартирах, якщо це дозволяє площу санвузла. Природно, якщо у вас санвузол невеликого розміру, то в ньому нічого не поміститься, кормі стандартного унітазу. Якщо ваша туалетна кімната має велику площу, то в ній однозначно можна розмістити додатково і біде, і пісуар.
Особливості конструкції пісуарів
Конструкція даного сантехнічного пристрою дуже проста: злив влаштований унизу чаші, вода подається зверху. Після того, як людина скористалася цим пристроєм, вода омиває всю чашу, вміст виходить через злив. На виході встановлено спеціальний сифон, який не пропускає назад у приміщення неприємні запахи їхньої каналізації.
Для спуску води використовується спеціалізований кран, який активується або в ручному режимі, або автоматично. Деякі моделі пісуарів оснащують зливними бачками та кришкою.
Варіанти розміщення пісуарів
У нас проводиться продаж пісуарів як настінних, так і підлогових. Настінні варіанти кріпляться на інсталяцію, заховану у стіні. Сифон у цій системі може бути прихованим керамічним, або відкритим, сформованим з трубок. При вбудованому сифоні випуск йде горизонтально в стіну, при зовнішньому – любо в підлогу, або стіну.
У підлогових пісуарах, які кріпляться безпосередньо до підлоги, сифон зазвичай вбудований, при цьому випуск у нього може бути як вертикальним, так і горизонтальним.
Ціна пісуара може залежати від системи зливу, що використовується в ньому. Їх три:
- безперервний злив води – мінімум економії, максимум ефективності
- ручне керування – це спеціальний кран, який подає воду або постійно до закриття, або дозовано
- автоматична система – має два додаткові різновиди.
Перший варіант використовується у громадських туалетах – вода подається на змив через певні проміжки часу. Другий варіант більше підходить для приватних будинків та квартир – автоматика спрацьовує на закриття дверей, відключення світло, голос або інший сигнал.
Матеріал для пісуару
Ви точно зможете купити пісуар в Україні, виготовлений з кераміки. Вона має два різновиди: санфарфор і санфаянс. Матеріали дуже схожі один на одного, але мають певні особливості. Фахівці стверджують, що краще використовувати санфарфор, тому що його поверхня не така пориста, отже, бруд та запахи будуть затримуватися меншою мірою.
Для любителів ексклюзиву існують пісуари, виготовлені з нержавіючої сталі. Їхня поверхня робиться шорсткою або матовою, завдяки цьому вони відмінно вписуються в дизайн у стилі хай-тек. Що стосується довговічності, то тут кераміка завжди у пріоритеті.
Вартість пісуара залежить як від всіх пересланих вище параметрів, так і від фірми-виробника. Рекомендуємо купувати продукцію відомих марок.