Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Обладнання для басейнів

У тому випадку, якщо ви вирішили стати власником басейну, вам необхідно відразу визначитися з додатковими аксесуарами, які будуть не використовуватися. В обов'язковому порядку відразу ж купуються спеціалізовані аксесуари для басейнів, які забезпечують фільтрацію води, її злив та інші подібні операції.

Але є ще й інше обладнання для басейнів в Україні, яке будь-якому власнику варто придбати обов'язково. Йдеться про спеціальні сходи для басейнів та пилососів, за допомогою яких можна чистити дно та стінки чаші.

Вибираємо обладнання для басейнів

З погляду користувача наявність у басейні сходів є обов'язковою умовою його комфортної експлуатації. Ціна обладнання для басейнів даного типу коливається в залежності від кількості щаблів та розмірів. Сходи виготовляють із нержавіючої сталі, їхня поверхня відполірована до дзеркального блиску. Ви можете купити сходи для басейну з бетонним або облицьованим дном плиткою. Якщо дно вашого басейну вкрите пластиком або плівкою, то й у цьому випадку ви можете закріпити сходи. Якщо ви використовуєте каркасний басейн, то і в цьому випадку сходи будуть не зайвими. Кріплення сходів також виконано з нержавіючої сталі, конструкція витримує вагу до 160 кг.

Ми пропонуємо вам купити обладнання для басейнів, яке буде самостійно стежити за чистотою. Це спеціалізований робот для очищення басейнів, розроблений провідними компаніями в галузі робототехніки. При всій складності внутрішньої будови такий робот-чистильник простий і зручний в експлуатації. Достатньо просто підключити пристрій до мережі та після занурення у воду натиснути кнопку "старт". Робот очистить поверхню басейну та профільтрує всю воду. Необхідно пам'ятати про те, що очищення басейну повинно проводитися регулярно, інакше фільтраційна станція та інше обладнання можуть вийти з ладу.

Всі роботи для очищення басейнів працюють за одним і тим же принципом: багаторазове очищення одного і того ж місця, очищення стін, об'їзд перешкод, очищення на рівні ватерлінії, а також паралельне фільтрування води. Поверхня чиститься за допомогою щітки або валика, сміття потрапляє у спеціальний мішок. Цю ємність необхідно промивати після збирання, при акуратному використанні вона може прослужити багато років.

Перш ніж купити обладнання для басейнів, варто проконсультуватися нашими фахівцями, особливо при виборі робота.