Шланг для душу є невід'ємною частиною будь-якої душової системи. Він встановлюється як у душовій кабіні, так і у звичайній ванній. Вибір душового шлангу може здатися простим заняттям, але до нього варто підійти з усією серйозністю, щоб з першого разу купити саме те, що вам потрібно.
Секрети вибору довжини душового шлангу
Перед тим, як купити шланг для душу, вам необхідно визначитися з його довжиною. Якщо ви купите дуже короткий шланг, то прийом душа вам буде дуже незручно, крім цього можна його пошкодити. Якщо ви придбали занадто довгий шланг, він буде провисати і згортатися, що також може призвести до його пошкодження. Душовий шланг може бути довжиною від 1,25 до 2 метрів. Оптимальною довжиною вважають 1,6 метри для душових кабін та 1,7 метри для ванн. Короткі шланги довжиною 1,25 метра найчастіше застосовують у гігієнічних душах.
З чого роблять душові шланги
Цей аксесуар виконують з різних матеріалів. Часто зустрічаються шланги як вітчизняного, так і іноземного виробництва, покриті гофрованим обплетенням з металу. Внутрішня оболонка є тонкою гумовою трубкою.
Німецький шланг для душу в Києві запропонує вам будь-який магазин, що поважає себе. Ви отримуєте довговічний, міцний та досить гнучкий шланг. Обмотка має кілька шарів, що оберігає трубку від зламів. Іноді ці вироби можуть декорувати під метал, але найчастіше їм залишають природний зовнішній вигляд. За такими душовими шлангами дуже просто доглядати.
У німецьких шлангах реалізовано захист від перекручування. В основі кріплення для лійки встановлюється підшипник, який дозволяє їй обертатися на 360 °. Такий простий механізм дозволить уникнути пошкоджень шлангу. Існують моделі шлангів, в яких підшипник встановлений і біля лійки, і біля змішувача, що суттєво підвищує їхню довговічність.
Перед початком експлуатації варто прочитати інструкцію щодо використання шланга для душу. Нехай ціна душового шланга не велика, але вам все одно навряд чи захочеться його часто міняти. У жодному разі не накручуйте шланг навколо змішувача, це призводить до численних пошкоджень. Не використовуйте його для подачі окропу, оскільки після цього він може почати пересихати і розтріскуватися.