Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Кліматична техніка

Ми живемо в такому кліматичному поясі, для якого характерні як холодна зима, так і досить спекотне літо. Людині властиво добре почуватися при комфортній температурі, яку неможливо забезпечити лише за допомогою відповідного сезону одягу, утеплених стін і вікон. Вам у будь-якому випадку доведеться купити кліматичну техніку, яка дозволить сформувати не тільки оптимальну температуру в приміщенні в будь-яку пору року, але також зможе скоригувати рівень вологості та стан повітря.

Будь-який інтернет магазин кліматичної техніки, в тому числі і наш сайт, пропонує низку обов'язкових товарів, які допомагають створити в будь-якому приміщенні оптимальний для життя та роботи мікроклімат.

Типи кліматичної техніки

Кліматична техніка в Україні має велику популярність. Наш сайт пропонує вам наступні її різновиди:

  • кондиціонери
  • конвектори
  • котли опалення
  • каміни та печі
  • водонагрівачі
  • системи тепла підлога.

В якості додаткових товарів ми пропонуємо радіатори опалення, прилади захисту від перепадів напруги, лічильники тепла та сушки для рушників. Всі представлені в категорії товари виготовлені відомими брендами, тому ми завжди гарантуємо вам їхню якість та довговічність.

Ціна кліматичної техніки залежить не тільки від марки, але і від функціональних можливостей. Розглянемо деякі основні різновиди цієї категорії товарів.

Коли мова заходить про мікроклімат, ми відразу ж згадуємо про кондиціонери. Вони бувають стаціонарними та мобільними. Завдяки цій техніці можна регулювати температуру повітря в приміщенні цілий рік, тільки при морозах краще їй не користуватися. За допомогою кондиціонера можна провітрити приміщення і підрегулювати рівень вологості. Деякі моделі проводять знезараження та іонізацію повітря. Спліт системи монтуються на стіну таким чином, щоб забезпечити максимальну площу провітрювання та охолодження. Мобільні кондиціонери створюють багато шуму, проте їх можна встановити буквально в будь-якому приміщенні.

Водонагрівачі забезпечать вас гарячою водою не лише вдома, а й на дачі. Вони відрізняються за обсягом бака, типом нагрівання води (проточні або накопичувальні), нагрівальним елементам (різна потужність, "сухі-мокрі") і т.д. Також при покупці варто звернути увагу на клас енергоспоживання, оскільки використання даного обладнання значно підвищує витрати на електроенергію.

Обігрівачі та електрокаміни, опалювальні котли та системи теплої підлоги зігрівають вас у холоди. При їх виборі варто також подбати про високий рівень енергоефективності.