Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Керамічні плінтуси

При проведенні ремонту у ванній кімнаті вам знадобиться не тільки плитка та сантехніка, а й керамічна плінтуса. Їх часто встановлюють як настінний бордюр по борту ванної або душової кабіни, щоб запобігти протіканню по стику та виникнення плісняви. Керамічний плінтус часто використовується і на стику стіни підлоги, особливо якщо цього вимагає дизайн приміщення. Кераміка не тільки забезпечує високий рівень гідроізоляції, але й витримує суттєві перепади температури. Стійкий цей матеріал і до високої вологості.

Для укладання керамічного плінтуса необхідно запросити фахівців, що в принципі, не є проблемою, оскільки швидше за все плитку у ванній ви також кластимете не самі. Не забувайте, що кераміка – досить крихкий матеріал, тому не варто упускати плінтус: він легко може розбитися.

Особливості вибору керамічного плінтуса

Якщо ви вирішили купити керамічний плінтус у Києві, то варто підбирати їх у колір плитки, якою оформлене приміщення. Якщо плінтус буде встановлюватися як бордюр над ванною, то підійде кераміка білого кольору. Ми рекомендуємо купувати плінтус разом із плиткою: у цьому випадку простіше підрахувати кількість необхідних вам елементів, а також простіше потрапити у колір.

Керамічний плінтус виглядає органічно в тому випадку, якщо підлога у ванній кімнаті теж оброблена плиткою. З його допомогою можна приховати всі зазори між плитками підлоги та стіною. При виборі плінтуса зверніть увагу на його висоту: якщо плитка на підлозі та стінах невеликого розміру, то і плінтус має бути невисоким.

Що стосується кольору, то тут можливі два варіанти:

  • у колір підлоги – отримаємо більш органічну завершену картину покриття для підлоги
  • у колір стін – візуально збільшиться висота стель.

Ціна керамічного плінтуса порівняно невисока, хоча найчастіше він і продається поштучно. При покупці не забудьте придбати куточки, без них у вас не вдасться стикувати плінтус у кутах приміщення.