Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Рушникосушарки

Товари з 1 по 24 (из 635)

Сушник для рушників є невід'ємним елементом будь-якої ванної кімнати. Він найчастіше використовується для того, щоб висушити вологі речі, а також для забезпечення комфортного мікроклімату у ванній. Також сушка для рушників вносить певну родзинку в інтер'єр приміщення. Наш інтернет магазин полотенцесушителів запропонує вам найкращі варіанти, які підійдуть для різних типів інтер'єру.

Старі сушки для рушників були дуже громіздкими, виглядали некрасиво. Натомість сучасні вироби виглядають дуже презентабельно та вишукано. Головна функція будь-якого сушки для рушників – це забезпечувати рівномірний приплив теплого повітря, який підсушить ванну, буде перешкоджати розмноженню грибків і бактерій.

Різновиди сучасних сушки для рушників

Ви можете купити сушарку для рушників, який буде виготовлений або з нержавіючої сталі, або з латуні. У першому випадку виріб матиме великий термін служби, привабливий зовнішній вигляд, але порівняно невисокий ККД. Що стосується форми, то каталог сушки для рушників, представлений на нашому сайті, запропонує вам різні варіанти: у вигляді букви М, у вигляді букви П, у вигляді драбинки, а також у вигляді будь-якої хитромудрої геометричної фігури. За типом підключення сушки для рушників в Україні можуть бути:

  • водяними
  • електричними
  • змішаними.

Кожен різновид має свої переваги та деякі недоліки.

Електричний або водяний

Продаж сушки для рушників, які в якості теплоносія використовують воду з гарячого водопроводу, традиційно йде більш активно. Вони досить прості в експлуатації та установці, але їх робота безпосередньо залежить від температури води, що подається. У літній період, коли гаряче водопостачання відключають, від такого пристрою у вашій ванній не буде користі.

Електричні сушки для рушників дають кращий результат, тому що не залежать від зовнішніх факторів. При використанні ви отримуєте низку серйозних переваг, серед яких варто виділити наступні:

  • не потрібно підключатися до системи подачі гарячої води
  • неможливі перебої в роботі протягом усього року
  • немає навіть невеликої ймовірності витоку води
  • вбудований вимикач може перервати роботу пристрою за вашим бажанням
  • мінімальна витрата електроенергії при максимальній тепловіддачі.

Ціни на сушки для рушників, що працюють від електромережі, залежить від їх типу: сухі або масляні. Для початку роботи такої сушарки досить легко підключити її за допомогою розетки. Часто використовуються пристроїв даного класу, які підключаються прямо в електромережу та керуються спеціальними пристроями за заздалегідь заданою програмою. У цьому випадку всі кабелі заховані у стіну, а на пристрої можна регулювати температуру.

Вартість повтенцесушителів, як і в інших містах, може залежати і від ряду додаткових параметрів. Електричні пристрої відрізняються від водяних привабливим стильним виконанням, різноманітністю у кольорах та відтінках, цікавими рішеннями з погляду форми. Ці пристрої можна встановлювати не тільки у ванній кімнаті, а в будь-якій частині квартири, де є потреба. Сушарка, що працює від електромережі, стане в нагоді на заскленому балконі, в дитячій кімнаті і навіть у вашій спальні. Не обійтись без неї і на кухні, де рушники часто сушать на звичайній батареї.

Ми пропонуємо вам купити у нас сушки для рушників різних типів і конфігурацій, створені провідними компаніями. Зі свого боку ми гарантуємо їхню безперебійну роботу тривалий період часу.