Пн - Пт Сб - Нд
10 - 18 Вихідний
0

Унітази Geberit (Геберіт)

146.214.21.1
Немає в наявності
146.204.21.1
На замовлення
146.214.11.1
На замовлення

Щоб у санвузлі завжди була комфортна атмосфера, необхідно подбати про чистоту, естетичність та функціональність кімнати. Для цього найкраще підійде продукція компанії Geberit. Це професійний виробник сантехніки та інсталяцій для дому та громадських будівель. Це впевнений учасник світового ринку та надійний партнер для кожного, хто прагне досягти кращого результату за доступні кошти.

Переваги унітазів швейцарського бренду Geberit

Особливістю цієї кампанії є те, що вона спеціалізується з виробництва інсталяцій. Тому кожна модель унітазу вже продумана і може бути встановлена в комплекті з професійною інсталяцією від тієї ж торгової марки. Це не лише зручно, а й дуже надійно.

Також в асортименті бренду є кілька унікальних пропозицій, наприклад унітаз-біде Geberit. Це ідеальна пропозиція для маленьких вбиралень або людей, які живуть на орендованій квартирі. Встановити таку конструкцію легко, вона займає мало місця та дуже функціональна. За рахунок кришки ви легко перетворюєте один виріб на інший і зможете насолоджуватися необхідними функціями.

Нарешті, слід зазначити безліч додаткових модулів та систем, які виробник створює та вигадує для санвузлів. Ви можете не просто купити унітаз "Геберіт" в інтернет-магазині Robins, але також підібрати стильні елементи, такі як кнопки змиву з підсвічуванням, модуль видалення запаху і так далі. Торгова марка передбачила все, щоб життя стало ще комфортнішим.

Особливості унітазів Geberit

Якщо ви вирішили перетворити вбиральню у своєму будинку, обов'язково зверніть увагу на швейцарський унітаз Geberit. Це вдале рішення за розумні гроші, тому що виробник пропонує:

  • ЕКологічність. Всі вироби продумані так, щоб максимально ощадливо витрачати воду.
  • Безпека. Усі матеріали є безпечними для здоров'я людини.
  • Естетичність. Кожна модель виглядає просто чудово. Білий глянець привертає увагу та вписується в будь-який інтер'єр.
  • Широке розмаїття форм та розмірів. Для того, щоб розмістити продукцію компанію вдома, не потрібно розбивати стіни і розширювати простір. Торгова марка може запропонувати вироби для маленьких кімнат, і для незручних параметрів.

Ціни на унітази "Геберіт" у Києві – ще один бонус любителям високої якості. В Україні замовити моделі бренду можна за доступною вартістю на сайті Robins.