Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Безконтактні (сенсорні) змішувачі

АКЦІЙНА ЦІНА
Электронный смеситель (бесконтактный) 9В KLUDI Zenta (3810005)
Товари з 1 по 24 (из 50)

Безконтактні змішувачі є лише краном без типових вентилів з боків від нього, оснащений інфрачервоним датчиком руху. Коли в радіусі дії датчика фіксується рух, змішувач автоматично вмикає подачу води. Якщо через встановлений проміжок часу рух не повторюється, подача води також автоматично припиняється. До приладу додається пульт керування, який використовується для його налаштування. Так, у випадку з ними користувач може налаштувати:

  • тимчасовий проміжок, у якому почнеться подача води після того, як датчик зафіксує рух;
  • тимчасовий проміжок, після якого подачу води буде припинено;
  • радіус чутливості датчика – площа поблизу нього, де він розрізнятиме рух;
  • температуру води, що видається приладом (зазвичай встановлюється не за допомогою пульта, а на самому крані).

Переваги сенсорних змішувачів

Безконтактні технології широко потрібні в громадських місцях, де є вбиральні, оскільки вони значно підвищують гігієнічність, а також знижують відсоток нецільової витрати води (коли відвідувач забуває закрити кран).

Переваги сенсорних кранів:

  • сенсорні крани відкриваються і закриваються автоматично, що дозволяє заощадити воду забудькуватим користувачам;
  • вони подають воду тільки заданої температури, що позбавляє необхідності регулювати її заново при кожному наступному відкритті крана;
  • відсутність контакту рук із змішувачем допомагає знизити ризик розмноження бактерій.

Недоліки сенсорних змішувачів

І все ж, деякі властивості цього обладнання швидше знижують комфорт від роботи з ними вдома, ніж підвищують його. Наприклад:

  • вдома нам часто потрібна вода різної температури, що подається з одного крана – наприклад, для миття овочів, посуду чи м'яса на кухні. А тим часом виставляти її щоразу на сенсорному крані складніше, ніж на звичайному;
  • такі крани непридатні для наповнення ємностей значного обсягу, оскільки для цього користувачеві необхідно періодично проводити рукою перед датчиком руху, щоб подача води не припинилася до наповнення ємності.

Таким чином, область застосування цих нових винаходів у "світі сантехніки" в домашньому побуті дуже вузька і обмежується тільки умивальником у ванній. А їх встановлення на кухні або замість змішувача для ванни/душу не зробить наш побут комфортнішим.