Пн - Пт Сб - Нд
09 - 18 Вихідний
0

Інсталяція Jika (Джика)

H8956520000001
грн
В наявності

Інсталяція "Джика" – результат багаторічної діяльності компанії з Чехії, яка зуміла об'єднати у своєму виробництві найкращі технології та майстерність робити якісні модулі. На окрему увагу заслуговує досвід співпраці бренду зі швейцарською торговою маркою Laufen. Це дозволило суттєво розширити асортимент та вивести якість продукції на новий рівень. Сьогодні чеська інсталяція Jika – популярна продукція в Україні та Європі, її обирають за розумну ціну та кращу комплектацію.

Переваги чеської інсталяції Jika

У каталогах компанії можна знайти пропозиції для встановлення у різних умовах: у великих чи маленьких приміщеннях, у капітальну стіну чи перегородку. Універсальність та практичність таких систем – перша перевага модулів бренду. До інших "плюсів" також відносимо:

  • Міцність каркасу.
  • Можливість підібрати інсталяцію Jika для різних типів унітазу: консольного чи пристінного. Широкий вибір систем для умивальників, для біде та для пісуарів. Вартість залежатиме від комплектації та дизайну видимих елементів (кнопки для зливу води, наприклад).
  • Простота монтажу. Завдяки продуманості комплектації встановити застінний модуль не викличе проблем. Професійні майстри особливо цінують продукцію бренду за цю якість.
  • Економічність у питанні витрати води.
  • Лаконічність у дизайні. За рахунок установки інсталяції ви можете значно "розвантажити" інтер'єр санвузла, зробити його більш просторим і втілити в життя задуманий дизайн.

Компанія Джика займає помітне місце на європейському ринку сантехнічного обладнання. Відгуки споживачів та майстрів, а також бездоганна репутація торгової марки – зайве підтвердження цього.

Правильний вибір – інсталяція Jika

Купити інсталяцію Jika можна недорого. Зробити це рекомендуємо в інтернет-магазині Robins, команда якого багато років працює з сантехнічним обладнанням і добре розуміється на продукції сучасного ринку. У нас ви можете замовити модуль для раковини або будь-якого іншого обладнання. Вся продукція супроводжується сертифікатами та гарантією якості від виробника.

Вибираючи системи цього бренду, ви ухвалюєте рішення на користь справжнього комфорту. Економія простору. Довговічність. Практичність та зручність. Усі ці переваги ви оціните з перших днів експлуатації.