Біде підвісне, продаж якого активно ведеться в наш час, має масу переваг. Вбудована у стіну сантехніка чудово вписується в інтер'єр та гарантує зручність під час використання.
Конструкція та переваги підвісних біде
Каталог Інтернет-магазину Robins включає безліч моделей біде підвісного. Але всі вони, незалежно від форми, кольору, кількості отворів та інших параметрів, складаються з двох частин.
Несуча рама (інсталяція). Вона є опорою для всього обладнання, місцем кріплення, що дозволяє точно (до 10 см) відрегулювати висоту над підлогою під зростання користувача.
Чаша – основний елемент, на який встановлюється змішувач або електронні складові. Перший варіант звичніший, але другий – більш функціональний, тому що крім висувного шланга з лійкою сантехніка може обладнатися додатковими девайсами. Наприклад, ємністю для підігріву води, феном та ін.
Від свого підлогового вигляду біде підвісне, замовити яке можна в режимі онлайн, відрізняється тільки способом кріплення і конструкцією. Але саме в цьому криються головні переваги виробу:
- воно займає менше простору, що важливо за невеликого санвузла;
- приховані комунікації (труби, крани) не псують інтер'єр;
- легкий монтаж, який можна виконати власними силами;
- не ускладнює прибирання приміщення;
- санітарна кераміка надійна, невибаглива, безшумна.
Ціна на підвісні біде в Україні перевищує вартість моделі для підлоги і це єдиний їх недолік.
Встановлення підвісного біде
Купити підвісне біде в Києві недорого легко на сайті компанії Robins. У нас представлені вироби від відомих італійських, німецьких, чеських, шведських, фінляндських, польських, швейцарських, іспанських, португальських та інших брендів.
Після покупки необхідно провести монтаж обладнання з дотриманням технології. Першим кроком стане підготовка ніші під раму, що несе. Для цього в стіні проводиться виїмка відповідних розмірів, підводиться каналізація та водопостачання. Сама ніша потім закривається листом гіпсокартону, так що обробка не потрібна.
Другий крок – кріплення інсталяції за допомогою спеціальних фіксаторів, що йдуть у комплекті. Найскладніший момент – виставляння каркасу відповідно до рівня вертикалі та горизонталі.
На третьому етапі до основи приєднують усі труби (водопровідні та каналізаційні), вкручують шпильки з контргайками, зашивають виїмку гіпсокартонною. Останнім етапом є встановлення та підключення чаші, яке виконують після закінчення облицювальних робіт у санвузлі. Останньою виконується перевірка щодо течі і працездатності.